• Bakaláři
Kapacita naplněna. Jsme plní až po střechu!

Kapacita naplněna. Jsme plní až po střechu!

...děkujeme za velký zájem...

Milí uchazeči o studium v naší ZUŠce, vážení rodiče, 

velmi si ceníme vašeho zájmu, důvěry i času, který jste věnovali zápisu na naší škole. Bohužel, kapacita naší školy je omezena počtem 650 žáků a je naplněna. Proto nemůžeme přijmout všechny zájemce, a to i přesto, že jsou moc šikovní a výjimeční. 

Všichni máte svou porci talentu a my bychom byli rádi u toho, když jej budete rozvíjet a hledat svou osobitou cestu ve světě hudby, malování či hraní. Věříme, že na nás nezanevřete a přijdete se podívat na naše školní koncerty, vystoupení, ZUŠka fest či muzikál. My se na vás budeme těšit v příštím školním roce. 

Děkuji za vaši důvěru. 

Josef Štěpánek, ředitel Soukromé základní umělecké školy Dr. Lidinské